آسیب رطوبت به لودسل

آسیب رطوبت

آسیب رطوبت به لودسل : رطوبت می تواند اجزای الکترونیکی لودسل را خراب کند و همچنین باعث خوردگی شود که می تواند ساختار و یکپارچگی بدنه لودسل و همچنین بقیه سیستم مقیاس را تحت تأثیر قرار دهد.

در کالیفرنیا، بخش‌های خاصی از ایالت ما بیشتر از بقیه مستعد نفوذ رطوبت هستند. اما حتی در مناطق خشک‌تر، اگر آمادگی نداشته باشید، آسیب رطوبت می‌تواند به راحتی رخ دهد.

اغلب برای جمع آوری رطوبت در داخل و اطراف سیستم ترازو خود بررسی کنید. این امر مخصوصاً برای سیستم‌های قدیمی‌تر مهم است، زیرا رطوبت می‌تواند راحت‌تر به سیستم نفوذ کند، هرچه مقیاس قدیمی‌تر باشد، به دلیل تاب خوردگی و فرسودگی عمومی در طول زمان.

لودسل سل تک

 

ورود مواد شیمیایی

اگر مواد شیمیایی وارد محیط یا کانتینر لودسل شوند، می‌توانند آسیب‌های مشابهی مانند آب داشته باشند. اما، آنها همچنین می توانند به شدت یک لودسل را خورده و اجزا و ساختار آن را خراب کنند.

مطمئن شوید که مواد شیمیایی دور از محل توزین نگهداری می‌شوند و مطمئن شوید که از چیزی که وزن می‌شود، مانند کامیون‌هایی که باری از مواد شیمیایی یا مایعات دیگر را حمل می‌کنند، چیزی نشت نمی‌کند.

 

لودسل زمیک

 

آسیب الکتریکی

صاعقه و نوسانات برق می تواند به شدت به لودسل آسیب رسانده و آن را از کار بیاندازد.

زمین و محافظ هر دو می توانند خطر آسیب الکتریکی به جزء لودسل را کاهش دهند. ترازوی کامیون در زمین که به درستی نصب شده باشد، از بسیاری از کارهایی که صاعقه می تواند انجام دهد محافظت می شود. واحدهای روی زمین آسیب پذیرتر هستند.

برای آسیب های غیر مرتبط با صاعقه، مطمئن شوید که اتصالات الکتریکی تغذیه کننده قدرت به ناحیه توزین به درستی رتبه بندی شده اند و بیش از ظرفیت خود کشیده نشده اند. انرژی بیش از حد وارد یک منطقه کم ارزش می شود می تواند منجر به افزایش خطرناک شود.

 

لودسل سوها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه