اختلال عملکرد لودسل

ظرفیت اضافه بار

اختلال عملکرد لودسل : یکی از شایع ترین علل آسیب سلول بار در بارگذاری بیش از حد ظرفیت ترازو است.

ترازوها بر اساس توانایی تحمل سلول های بار آنها رتبه بندی می شوند. فراتر رفتن از این حد می‌تواند منجر به تغییر شکل شدید خود لودسل شود، که می‌تواند هر کاری را انجام دهد، از دقت کمتر تا غیرقابل‌کار کردن آن.

این واقعاً مهم است که در سیستم توزین خود به میزان مجاز وزنی برای سلول های بار خود پایبند باشید. بارگذاری بیش از حد ترازو به راحتی یکی از رایج ترین دلایلی است که تکنسین های تعمیر ترازو ما را به میدان دعوت می کنند.

 

لودسل hbm

 

آسیب رطوبت

رطوبت می تواند اجزای الکترونیکی لودسل را خراب کند و همچنین باعث خوردگی شود که می تواند ساختار و یکپارچگی بدنه لودسل و همچنین بقیه سیستم مقیاس را تحت تأثیر قرار دهد.

در کالیفرنیا، بخش‌های خاصی از ایالت ما بیشتر از بقیه مستعد نفوذ رطوبت هستند. اما حتی در مناطق خشک‌تر، اگر آمادگی نداشته باشید، آسیب رطوبت می‌تواند به راحتی رخ دهد.

اغلب برای جمع آوری رطوبت در داخل و اطراف سیستم ترازو خود بررسی کنید. این امر مخصوصاً برای سیستم‌های قدیمی‌تر مهم است، زیرا رطوبت می‌تواند راحت‌تر به سیستم نفوذ کند، هرچه مقیاس قدیمی‌تر باشد، به دلیل تاب خوردگی و فرسودگی عمومی در طول زمان.

 

لودسل کلی

 

ورود مواد شیمیایی

اگر مواد شیمیایی وارد محیط یا کانتینر لودسل شوند، می‌توانند آسیب‌های مشابهی مانند آب داشته باشند.

مطمئن شوید که مواد شیمیایی دور از محل توزین نگهداری می‌شوند و مطمئن شوید که از چیزی که وزن می‌شود، مانند کامیون‌هایی که باری از مواد شیمیایی یا مایعات دیگر را حمل می‌کنند، چیزی نشت نمی‌کند.

 

آسیب الکتریکی

صاعقه و نوسانات برق می تواند به شدت به لودسل آسیب رسانده و آن را از کار بیاندازد.

زمین و محافظ هر دو می توانند خطر آسیب الکتریکی به جزء لودسل را کاهش دهند. ترازوی کامیون در زمین که به درستی نصب شده باشد، از بسیاری از کارهایی که صاعقه می تواند انجام دهد محافظت می شود. واحدهای روی زمین آسیب پذیرتر هستند.

. انرژی بیش از حد وارد یک منطقه کم ارزش می شود می تواند منجر به افزایش خطرناک شود.

 

لودسل سوها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه