انواع ترازو صنعتی

ترازوهای صنعتی

 

انواع ترازو صنعتی : کارخانه های بسیار زیادی تولید کننده ترازو صنعتی هستند و این ترازوها به دلیل کاربرد، مقاومت و طول عمر بسیار بالایی که دارند مورد توجه زیادی قرار گرفته اند. انتخاب نوع ترازو صنعتی باید بر اساس نوع کسب و کار و نیاز خریدار باشد. انواع ترازو صنعتی بر اساس عملکرد را می توان در دو گروه ترازوی کارگاهی و ترازوی آزمایشگاهی صنعتی دسته بندی کرد:

 

نمایشگر وزن سوها

 

ترازوی کارگاهی

این نوع از ترازوها به طور معمول در ظرفیت های (۳۰، ۵۰، ۷۰) کیلوگرم تولید می شوند و شامل دو نوع دارای علمک و بدون علمک می باشند. از این نوع ترازو صنعتی غالبا در کارگاه ها، کارخانه ها و دیگر محیط های صنعتی استفاده می شود که از جمله کارخانه های تولید کننده این نوع می توان به صنایع پند، کمپانی AND ژاپن، کمپانی آدام انگلستان و… اشاره کرد.

 

نمایشگر وزن بولتر

 

 

ترازو آزمایشگاهی صنعتی

این دسته از ترازوها در کنار مقاومت بالا معمولا از دقت بالاتری نیز برخوردار هستند و قدرت تحمل وزن آنها در مقایسه با انواع دیگر از ترازو صنعتی پایین تر است و ابعاد آن نیز کوچک تر است و معمولا در ظرفیت های (۳، ۵، ۱۰، ۱۵) کیلوگرم موجود هستند و همچنین به سبب داشتن دقت بالا قیمت به نسبت بالاتری دارند. این مدل از ترازوها معمولا در کارخانه رنگ، نساجی، تولید ابزار آلات و… کاربرد دارند. از جمله کارخانه های سازنده این نوع از ترازوها می توان به کمپانی AND ژاپن، کمپانی آدام انگلستان، اشاره نمود.

 

نمایشگر وزن تیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه