باتری نیکل کادمیوم

نیکل کادمیوم

باتری نیکل کادمیوم : در مقایسه با انواع جنس باتری قابل شارژ، باتری ‌های Ni-Cd چرخه عمر و عملکرد خوبی را در دماهای پایین با ظرفیت کافی ارائه می ‌دهند. مهمترین مزیت آن‌ ها توانایی آنها در ارائه ظرفیت کامل نامی خود با نرخ‌ های تخلیه بالا است. از این باتری در گستره کوچک در دستگاه ‌های قابل حمل، وسایل الکترونیکی و اسباب ‌بازی ‌ها استفاده می‌ شوند. در گستره بزرگ ‌تر در باتری ‌های استارت هواپیما، وسایل نقلیه الکتریکی و منابع تغذیه آماده به کار استفاده می ‌شوند.

 

نمایشگر وزن سوها

 

از مهم ترین معایب این باتری می توان به درجه تحمل حرارت آن اشاره داشت. این باتری تحمل دمایی بسیار پایینی دارد و احتمال انفجار آن به دلیل سرعت تخلیه انرژی وجود دارد. همین امر ممکن است استفاده از آن را محدود کند.

 

باتری لیتیوم پلیمر

باتری ‌های لیتیوم یون پلیمری تنها در ساخت و ساز با باتری‌ های لیتیوم یون متفاوت هستند، آنها می ‌توانند با همان شیمی ساخته شوند، بنابراین عملکرد تقریباً یکسانی دارند. با این حال، لیتیوم پلیمر ویژگی های خاص خود را دارد.

 

نمایشگر وزن بولتر

 

باتری‌ های پلیمری که از دیگر انواع جنس باتری هستند، با بسته‌ بندی انعطاف‌ پذیر کامپوزیت آلومینیومی در ساختار، با بدنه فلزی مایع باتری ‌ها متفاوت است. در صورت خطر ایمنی، باتری ‌های مایع به راحتی منفجر می شوند، اما باتری لیتیوم پلیمری عمدتاً می‌ تواند متورم شود تا از آن جلوگیری شود. سلول های پلیمری لیتیوم می توانند بسیار نازک با ضخامت 1 میلی متر باشند و در یک کارت اعتباری جمع شوند. همچنین آنها می توانند منحنی، گرد و یا سایر ساختارهای خاص باشند

 

نمایشگر وزن تیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه