برندهای معتبر تولید کننده ترازو صنعتی

تولید کننده ترازو صنعتی پند:

برندهای معتبر تولید کننده ترازو صنعتی : شرکت پند، یکی از معروف ترین و بهترین تولید کنندگان ترازو صنعتی می باشد. که نه تنها در زمینه تولید، بلکه در حوزه نصب، راه اندازی و خدمات انواع ترازو فعالیت دارد. با استفاده از کادری مجرب و دانشی به روز توانسته ترازوهای صنعتی با کیفیت بالا تولید و روانه بازار کند و محصولات با دوام خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند. ترازو صنعتی این شرکت دارای سینی تخت می باشد که جز ویژگی های اختصاصی آن به شمار می آید و همانطور که مشخص است در ترازو صنعتی سینی تخت بیشتراز سینی لبه‌ دار کارایی دارد. ترازوی صنعتی پند از استانداردها و شاخص های ترازوها پیروی می کند و در نتیجه مقاوم و با کیفیت می باشند.

 

نمایشگر وزن کاموس

 

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی و باسکول سازی میزان کاوه:

این شرکت یکی از تولید کنندگان معتبر ایرانی در زمینه ساخت و تولید انواع باسکول و ترازو صنعتی است که در بین مشتریان محبوبیت زیادی دارد.

 

 ترازو صنعتی توزین:

شرکت توزین یک شرکت معروف در حوزه ساخت ترازوهای صنعتی با کیفیت عالی است. ترازوهای تولیدی این شرکت از استحکام و کیفیت لازم برخوردارند و جزو پرفروش ترین ترازوهای صنعتی در بازار هستند.

 

لودسل hbm

 

 تولید کننده ترازو صنعتی و باسکول سازی محک:

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی محک با بیش از 20 سال سابقه و تجربه کاری به کار تولید باسکول و ترازوهای صنعتی مشغول بوده و تا کنون موفق به تولید 17 مدل مختلف ترازو صنعتی شده است.

 

 ترازو صنعتی و باسکول سازی نیکو:

شرکت نیکو جزو اولین تولید کننده ترازو و باسکول در انواع مدل باشگاهی، نفرکش، آزمایشگاهی و… در ایران است. ترازوهای ساخت این شرکت از کیفیت بالا و استاندارد لازم برخوردارند.

 

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی و باسکول سازی پیام توزین:

شرکت پیام توزین در سال 85 کار خود را شروع و در سال 88 به بهره برداری رسیده و انواع ترازوهای صنعتی و باسکول با کیفیت بالا را تولید نموده است. باسکول و ترازوهای تولید شده توسط این شرکت از استحکام و کیفیت بالایی برخوردارند و جزو پرفروش ترین برندهای موجود در بازار هستند

 

.لودسل کلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه