ترموسوئیچ چه کاری انجام می دهد؟؟

ترموسوئیچ

 

ترموسوئیچ چه کاری انجام می دهد؟؟ یک دستگاه الکترونیکی است که برای کنترل جریان برق بر اساس تغییر دما استفاده می‌شود. عمدتاً در سیستم‌ها و دستگاه‌هایی که نیاز به کنترل حرارت دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. عملکرد اصلی ترموسوئیچ بر اساس تغییر در ویژگی‌های فیزیکی مانند انقباض و انبساط مواد در پاسخ به تغییر دما است

 

لودسل hbm

 

ترموسوئیچ چه کاری انجام می دهد؟؟

ترموسوئیچ (کلید دما یا کلید حرارتی) برای باز و بسته کردن کنتاکت های کلید استفاده می شود. وضعیت سوئیچینگ ترموسوئیچ بسته به دمای ورودی تغییر می کند. این عملکرد به عنوان محافظت در برابر گرمای بیش از حد یا خنک شدن بیش از حد استفاده می شود.

 

اصل ترموسوئیچ چیست؟

THERMOSWITCH یک ترموستات از نوع لوله و پایه است که بر اساس اصل انبساط دیفرانسیل بین پوسته بیرونی و مجموعه استرات داخلی کار می کند.

 

تفاوت بین ترموستات و ترموسوئیچ چیست؟

ساده ترین پاسخ این است؛ یک ترموستات قابل برنامه ریزی است، به طوری که می توانید آن را طوری تنظیم کنید که در دمای دلخواه روشن یا خاموش شود. یک کلید دما دارای دمای از پیش تعیین شده ای است که معمولاً قابل تنظیم یا برنامه ریزی نیست.

 

لودسل کلی

 

تفاوت بین فلیپ چیپ و چیپ COB چیست؟

Flip chip COB نسخه ارتقا یافته COB است. در مقایسه با COB، تراشه های COB تراشه های فلیپ تراشه ابتدا با یک برآمدگی به هم متصل می شوند و سپس برای اتصال به زیرلایه برگردانده می شوند.

 

COB یا LED کدام بهتر است؟

اگر به پخش گسترده و یکنواخت نور در یک منطقه بزرگ نیاز دارید، فناوری COB LED ممکن است انتخاب بهتری باشد. اگر برای کارهای خاص به نور جهت دار و متمرکز بیشتری نیاز دارید، LED های SMD ممکن است راه حلی باشند. هر دو فناوری کارایی، دوام و طول عمر طولانی را ارائه می دهند .

 

لودسل سوها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه