سنسور فشار چگونه ساخته می شود؟

سنسور فشار

 

سنسور فشار چگونه ساخته می شود؟ بیایید نگاهی سریع به طراحی و عملکرد یک سنسور فشار بیندازیم. سنسور فشار از محل کانکشن فشار در نقطه اندازه گیری پیچ می شود. عنصر حسگر فشار، فشار موجود را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می کند. تجهیزات الکترونیکی قسمت پایینی، این سیگنال را تقویت و استاندارد می کند. و یک بدنه مناسب آن را در برابر تاثیرات محیطی محافظت می کند.

 

نمایشگر وزن تیکا

 

سیگنال استاندارد شده از طریق اتصال الکتریکی برای ارزیابی سیگنال منتقل می شود. اکنون میبینیم که چگونه اجزا جداگانه در قسمت تولید مونتاژ می شوند. درمرحله اول، کانکشن فشار به عنصر سنسور فشار جوش داده می شود. درکاربرد اندازه گیری فشار، سنسور فشار از طریق کانکشن فشار به نقطه اندازه گیری پیچ می شود. عنصر حسگر، فشار موجود را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می کند.

 

پس از آن

پی سی بی نصب می شود، این تجهیزات الکترونیکی سیگنال سنسور را تقویت و استاندارد می کنند. اکنون، فقط اتصال الکتریکی لازم بین سنسور و پی سی بی نیاز است. این مجموعه اسمبل شده پیش تنش کاری (اتوفرتاژ) می شود. برای اطمینان از ثبات فشار طولانی مدت، فشار بیش از محدوده فشار بیش از حد به این سنسور فشار وارد می شود.

 

لودسل hbm

 

درمرحله بعدی

بدنه نصب می شود. بدنه از تجهیزات الکترونیکی در برابر تاثیرات مکانیکی و محیطی محافظت می کند. برای بهبود خوانش و دوام برچسب محصول، سنسورهای فشار با لیزر برچسب گذاری می شوند. این کار در یک مرحله با جوشکاری بدنه انجام می شود. سپس کانکشن الکتریکی نصب می شود. از آن برای انتقال سیگنال استاندارد، برای ارزیابی سیگنال در دستگاه ها استفاده می شود.

در هنگام تنظیم فشار، همزمان، یک آزمایش ولتاژ بالا، برای بررسی عملکرد، انجام می شود. تجهیز ساخته شده همراه با لوازم جانبی بسته بندی می شود. اسناد و مدارک تجهیز، مانند دستورالعمل عملکرد و گزارش آزمایش کالیبراسیون، ضمیمه می شود. سرانجام برچسب بسته بندی چسبانده می شود، سنسور فشار اکنون برای ارسال آماده است.

 

لودسل سل تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه