مزایای اتوماسیون صنعتی

بهره وری بالا

مزایای اتوماسیون صنعتی :اگرچه بسیاری از شرکت‌ها صدها کارگر تولیدی را برای حداکثر سه شیفت کاری استخدام می‌کنند تا کارخانه را برای حداکثر ساعت کار کنند، اما هنوز کارخانه برای تعمیر و نگهداری و تعطیلات باید تعطیل شود. اتوماسیون صنعتی با اجازه دادن به شرکت برای راه اندازی یک کارخانه تولیدی به مدت ۲۴ ساعت در روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز در سال، هدف شرکت را برآورده می کند. این منجر به بهبود قابل توجهی در بهره وری شرکت می شود.

 

نمایشگر وزن تیندر

 

کیفیت بالا

اتوماسیون خطای مرتبط با یک انسان را کاهش می دهد. علاوه بر این، برخلاف انسان‌ها، روبات‌ها هیچ گونه خستگی ایجاد نمی‌کنند، که منجر به تولید محصولات با کیفیت یکنواخت در زمان‌های مختلف می‌شود.

 

انعطاف پذیری بالا

افزودن یک کار جدید در خط مونتاژ نیازمند آموزش با اپراتور انسانی است، با این حال، ربات ها را می توان برای انجام هر کاری برنامه ریزی کرد. این باعث می شود فرآیند تولید انعطاف پذیرتر شود.

 

 

نمایشگر وزن ویستا

 

دقت اطلاعات بالا

افزودن جمع‌آوری خودکار داده‌ها می‌تواند به شما امکان جمع‌آوری اطلاعات کلیدی تولید، بهبود دقت داده‌ها و کاهش هزینه‌های جمع‌آوری داده‌ها را بدهد. این حقایق را در اختیار شما قرار می دهد تا در مورد کاهش ضایعات و بهبود فرآیندهای خود تصمیمات درستی بگیرید.

 

ایمنی بالا

اتوماسیون صنعتی می تواند خط تولید را با استفاده از روبات هایی برای مدیریت شرایط خطرناک برای کارکنان ایمن کن

 

نمایشگر وزن بولتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه