نمایشگر وزن ساده

ساده

نمایشگر وزن ساده، انواعی از نمایشگرها هستند که برای ظرفیت تا باسکول حدودا ۵ تن مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نمایشگرهای وزن، کاربرد صنعتی یا تجاری دارند و شامل نمایشگرهای ساده تک نمایشگر و نمایشگرهای ساده سه نمایشگر می‌شوند.

 

نمایشگر وزن تیندر

 

نمایشگرهای ساده تک نمایشگر

در این نمایشگرها فقط وزن نمایش داده می‌شود و شامل دو مدل LED و LCD هستند.

 

نمایشگرهای ساده سه نمایشگر

در این نمایشگرها علاوه بر وزن، قیمت واحد و قیمت کل نیز نمایش داده می‌شود و آن‌ها نیز به صورت نمایشگرهای LED و LCD در بازار وجود دارند.

انواع نمایشگرهای ساده با بدنه‌های فلزی و پلاستیکی در بازار وجود دارند.

 

نمایشگر وزن ویستا

 

نمایشگر پرینتردار

با توجه به اینکه امروزه در بازار مدرن و رقابتی دنیا، نیازهای متفاوت و متنوعی وجود دارد، بسیاری از مشتریان به دنبال نمایشگرهایی هستند که فاکتور را نیز برای ارائه به مشتری به آن‌ها بدهند. خبر خوب این که چنین نمایشگرهایی نیز در بازار وجود دارند و به آن‌ها نمایشگرهای وزن پرینتردار می‌گویند. همانطور که از نامشان پیداست، این نمایشگرها فاکتور را چاپ و به مشتری ارائه می‌دهند. انواع نمایشگرهای پرینتردار شامل: اندیکاتور پرینتردار تک نمایشگر و اندیکاتور پرینتردار سه نمایشگر می‌شوند.

 

اندیکاتور پرینتردار تک نمایشگر

 

مانند نوع ساده، در این نوع اندیکاتور فقط وزن نمایش داده می‌شود و فاکتوری که به مشتری ارائه می‌شود، تنها دارای میزان وزن است.

 

اندیکاتور پرینتردار سه نمایشگر

 

این نوع اندیکاتور با توجه به این که سه نمایشگره است، علاوه‌بر وزن محصول، قیمت واحد، قیمت کل و نام کالا را نیز در فاکتور چاپ کرده و به مشتری ارائه می‌کند. همچنین از قابلیت‌های این نوع نمایشگر، میتوان گزارش گیری و چاپ بارکد را نیز نام برد.

 

 

نمایشگر وزن پارس مگا

 

نمایشگر وزن باسکول جاده‌ای

 

نوع دیگری از نمایشگرهای وزن، نمایشگر باسکول‌های جاده‌ای است. از نظر عملکرد، می‌توان گفت که این نمایشگرها با سایر نمایشگرهای موجود در بازار تفاوت فاحشی ندارند. اما از نظر نرم‌‌افزاری تفاوت‌های بسیار زیادی با سایر نمایشگرها دارند که علت آن نیز ماهیت کارهایی است که انجام می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه