نمایشگر پرینتردار

نمایشگر پرینتردار

نمایشگر پرینتردار :با توجه به اینکه امروزه در بازار مدرن و رقابتی دنیا، نیازهای متفاوت و متنوعی وجود دارد، بسیاری از مشتریان به دنبال نمایشگرهایی هستند که فاکتور را نیز برای ارائه به مشتری به آن‌ها بدهند. خبر خوب این که چنین نمایشگرهایی نیز در بازار وجود دارند و به آن‌ها نمایشگرهای وزن پرینتردار می‌گویند. همانطور که از نامشان پیداست، این نمایشگرها فاکتور را چاپ و به مشتری ارائه می‌دهند. انواع نمایشگرهای پرینتردار شامل: اندیکاتور پرینتردار تک نمایشگر و اندیکاتور پرینتردار سه نمایشگر می‌شوند.

 

نمایشگر وزن سوها

 

اندیکاتور پرینتردار تک نمایشگر

 

مانند نوع ساده، در این نوع اندیکاتور فقط وزن نمایش داده می‌شود و فاکتوری که به مشتری ارائه می‌شود، تنها دارای میزان وزن است.

 

اندیکاتور پرینتردار سه نمایشگر

 

این نوع اندیکاتور با توجه به این که سه نمایشگره است، علاوه‌بر وزن محصول، قیمت واحد، قیمت کل و نام کالا را نیز در فاکتور چاپ کرده و به مشتری ارائه می‌کند. همچنین از قابلیت‌های این نوع نمایشگر، میتوان گزارش گیری و چاپ بارکد را نیز نام برد.

 

نمایشگر وزن تیکا

 

نمایشگر وزن باسکول جاده‌ای

نوع دیگری از نمایشگرهای وزن، نمایشگر باسکول‌های جاده‌ای است. از نظر عملکرد، می‌توان گفت که این نمایشگرها با سایر نمایشگرهای موجود در بازار تفاوت فاحشی ندارند. اما از نظر نرم‌‌افزاری تفاوت‌های بسیار زیادی با سایر نمایشگرها دارند که علت آن نیز ماهیت کارهایی است که انجام می‌دهند.

مثلاً برای نشان دادن وزن پر و خالی یک اتومبیل، زمانی که آن را چاپ می‌کنند، باید به یک چاپگر لیزری و یا سوزنی وصل شوند و به همین دلیل است که قبض این باسکول‌ها ماندگاری بیشتری دارد. همچنین؛ امکان گزارش گیری بر اساس چند فاکتور از جمله شماره ماشین و فاکتور روزانه، هفتگی و ماهانه در این نمایشگرها وجود دارد.

این نمایشگرها به صورت LED و LCD گرافیکی در بازار وجود دارند و به نرم افزارهای توزین متصل می‌شوند. سپس به یک نمایشگر ثانویه که معمولاً بیرون از اتاقک توزین نصب می‌شود، اتصال پیدا می‌کنند. گارانتی این محصولات نیز طولانی مدت‌تر از سایر نمایشگرها است.

 

نمایشگر توزین خاص

 

با توجه به نیازهای صنایع و اصناف مختلف، دستگاه خاصی نیز در بازار وجود دارد که امکان توزین در حین بسته‌بندی کالاها را داراست و مدل‌های خاص و مختلفی دارد. به عنوان مثال، در پالایشگاه در حین بسته‌بندی، عمل توزین نیز انجام می‌شود و می‌توان برای آن از این نمایشگرهای خاص استفاده کرد. همچنین؛ در صنایع غذایی و سیستم‌هایی مانند پرکن‌های مواد غذایی مانند آرد، شکر و غیره از همین دستگاه‌های توزین استفاده می‌شود.

اندیکاتورهای این نمایشگرهای توزین، قابلیت‌های نرم‌ افزاری و سخت‌ افزاری خاصی دارند و در آنها، امکان قطع و وصل کردن رله خروجی وجود دارد. آنها وزن دلخواه را به اپراتورها می‌دهند، امکان اتصال به پرینتر جانبی و کامپیوتر را نیز دارند تا بتوانند از این طریق اطلاعات وزن را به کامپیوتر منتقل کنند. این نمایشگرهای توزین، بسیار حرفه‌ای هستند و مورد استقبال انواع اصناف قرار می‌گیرند.

 

لودسل کلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه