چگونه می توانید تشخیص دهید که لودسل شما آسیب دیده است؟

چندین شاخص وجود دارد که نشان می دهد ممکن است مشکلی در لودسل شما وجود داشته باشد، مانند:

 

چگونه می توانید تشخیص دهید که لودسل شما آسیب دیده است؟

رانش صفر.
عدم توانایی در کالیبره کردن ترازو.
قادر به تنظیم مجدد مقیاس نیست.
وقتی ترازو در حال کار است اصلاً خواندن وجود ندارد.
قرائتی که متناقض و متغیر هستند.

 

لودسل سل تک

 

یک تکنسین مجاز تعمیر ترازو می‌تواند ترازو و لودسل‌ها را عیب‌یابی کند تا از وجود هرگونه آسیب یا چیزی که نیاز به تعمیر دارد، مطمئن شود و می‌تواند اقدامات لازم برای تعمیر را انجام دهد. بسته به شدت آسیب، ممکن است نیاز به تعویض کامل واحد داشته باشد.

 

چند دلیل رایج برای خرابی در لودسل ها وجود دارد.

 

ظرفیت اضافه بار

یکی از شایع ترین علل آسیب سلول بار در بارگذاری بیش از حد ظرفیت ترازو است.

ترازوها بر اساس توانایی تحمل سلول های بار آنها رتبه بندی می شوند. فراتر رفتن از این حد می‌تواند منجر به تغییر شکل شدید خود لودسل شود، که می‌تواند هر کاری را انجام دهد، از دقت کمتر تا غیرقابل‌کار کردن آن.

این واقعاً مهم است که در سیستم توزین خود به میزان مجاز وزنی برای سلول های بار خود پایبند باشید. بارگذاری بیش از حد ترازو به راحتی یکی از رایج ترین دلایلی است که تکنسین های تعمیر ترازو ما را به میدان دعوت می کنند.

 

لودسل hbm

 

 

آسیب رطوبت

رطوبت می تواند اجزای الکترونیکی لودسل را خراب کند و همچنین باعث خوردگی شود که می تواند ساختار و یکپارچگی بدنه لودسل و همچنین بقیه سیستم مقیاس را تحت تأثیر قرار دهد.

در کالیفرنیا، بخش‌های خاصی از ایالت ما بیشتر از بقیه مستعد نفوذ رطوبت هستند. اما حتی در مناطق خشک‌تر، اگر آمادگی نداشته باشید، آسیب رطوبت می‌تواند به راحتی رخ دهد.

اغلب برای جمع آوری رطوبت در داخل و اطراف سیستم ترازو خود بررسی کنید. این امر مخصوصاً برای سیستم‌های قدیمی‌تر مهم است، زیرا رطوبت می‌تواند راحت‌تر به سیستم نفوذ کند، هرچه مقیاس قدیمی‌تر باشد، به دلیل تاب خوردگی و فرسودگی عمومی در طول زمان.

 

ورود مواد شیمیایی

اگر مواد شیمیایی وارد محیط یا کانتینر لودسل شوند، می‌توانند آسیب‌های مشابهی مانند آب داشته باشند. اما، آنها همچنین می توانند به شدت یک لودسل را خورده و اجزا و ساختار آن را خراب کنند.

مطمئن شوید که مواد شیمیایی دور از محل توزین نگهداری می‌شوند و مطمئن شوید که از چیزی که وزن می‌شود، مانند کامیون‌هایی که باری از مواد شیمیایی یا مایعات دیگر را حمل می‌کنند، چیزی نشت نمی‌کند.

 

 

لودسل کلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه