6 شرکت معتبر تولید ترازوی صنعتی

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی و باسکول سازی سروین:

6 شرکت معتبر تولید ترازوی صنعتی   : شرکت سروین از تولید کنندگان ایرانی ترازوهای صنعتی و باسکول است که با به کارگیری پرسنل و نیروی انسانی مجرب به کار تولید و ساخت انواع باسکول فروشگاهی و ترازوهای صنعتی می پردازد.

 

لودسل سوها

 

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی بی نظیر:

از دیگر شرکت های معتبر ترازو صنعتی می توان شرکت بی نظیر را نام برد. برند بی نظیر یکی از بهترین برندهای ایرانی در حوزه ساخت ترازوهای صنعتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی است.

 

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی و باسکول سازی کارا توزین:

شرکت کارا توزین نیز یکی دیگر از تولید کننده های معروف و شناخته شده ترازوهای صنعتی و باسکول است. این شرکت مدل های متنوعی از ترازو و باسکول را با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید کرده است.

 

لودسل زمیک

 

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی دنا توزین:

شرکت دنا توزین یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید ترازوهای صنعتی است. این شرکت به کار ساخت و تولید ترازوهای قطعه شمار، نفرکش و… مشغول است و توانسته با تولید ترازوهای با کیفیت و استاندارد اعتماد مشتریان را جلب کند.

 

شرکت تولید کننده ترازو صنعتی صدر:

این شرکت به کار تولید و ساخت ترازوهای صنعتی، دیجیتال، فروشگاهی، باسکول صنعتی و… مشغول است و یکی از برندهای معروف در زمینه تولید و ساخت ترازوهای صنعتی به شمار می آید.

 

شرکت ترازو سازی و باسکول سازی اعتماد:

این شرکت، یکی از معتبرترین و بهترین تولید کنندگان ترازو صنعتی است که با کادری با تجربه و مدیرانی با دانش و تخصص توانسته جز بهترین توليدکنندگان ترازو صنعتی قرار گیرد. این شرکت از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را شروع کرده و با تولید ترازوهای معتبر و با کیفیت توانسته رضايت مشتریان و مصرف کنندگان را بدست آورد.

 

لودسل سل تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی

بستن
مقایسه