لودسل کلی

لودسل Keli یکی از پر مصرف ترین لودسل ها در انواع ترازوها و باسکولت های چند پایه سبک و حتی نیمه سنگین می باشد که به دلیل نصب نسبتا آسان و قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول طرفداران زیادی در میان سازندگان دارد. این لودسل با پایه و لاتن عرضه شده که مراحل نصب را آسان می کند.

لودسل کلی یک لودسل خمشی یک طرفه (Shear Beam) است. حداکثر خروجی این لودسل ها (Full Scale Output) توسط کمپانی سازنده طوری تنظیم شده که با یکدیگر اختلاف بسیار کمی دارند و در سیستم های توزین چند لودسل، گوشه گیری این نوع لودسل به واسطه جعبه تقسیم (Junction Box) به سهولت انجام می شود. جنس این لودسل، آلیاژی از فولاد (Alloy Steel) بوده و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد که قابل استفاده در زیر آب نیز می باشد. میزان حساسیت خروجی این لودسل 3 میلی ولت برای هر ولت تغذیه در حداکثر ظرفیت آن است.

برای خرید لودسل کلی و استعلام قیمت لودسل کلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لودسل کلی
لودسل کلی

لودسل Keli بزرگ ترین تولید کننده لودسل در کشور چین می باشد فعالیت این کمپانی در ساخت لودسل های با کیفیت و با دقت بالا می باشد . شرکت کلی به طور میانگین سالانه 5 ملیون قطعه و 1500 سیستم توزین عرضه می کند . از مزایای لودسل کلی قابلیت ضد خوردگی ، ضد آب ، ضد انفجار ، ضد ضربه ، ضد رعد و برق می باشد این دستگاه دارای استاندارد های OIML , ISO 9001:2000 , NTEP , EX , FM است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش لودسل کلی کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ارائه می دهد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

تماس تلفنی

بستن
مقایسه