نمایشگر وزن پارس مگا

نمایشگر وزن پارس مگا یا نمایشگر لودسل یا نمایشگر وزن لودسل(weight indicator) برای نمایش، انتقال و تبدیل وزن استفاده می‌شود. نمایشگر وزن PM-LD01 پارس مگا با بهره‌مندی از ADC با دقت 24 بیت و تفکیک‌پذیری 1:100،000 از قوی‌ترین و دقیق‎ترین نمایشگرهای لودسل می‌باشد. بهره‌گیری از دو ردیف نمایشگر امکان تنظیم پارامترها (کالیبراسیون وزن، Setpoinهای رله و فرمان‌های ورودی و …) را به سادگی میسر می‌کند، همچنین می‌توان مقادیر دلخواه مانند وزن خالص، وزن کلی، بیشینه وزن (max detector)، مقادیر رله‌ها، وضعیت ورودی و خروجی ها و چندین مورد کاربردی دیگر را برای نمایش انتخاب کرد.

دکمه‌های روی نمایشگر نیز علاوه بر انجام تنظیمات نمایشگر این توانایی را دارند که فرامین مختلف (مانند Start، Stop، پاره سنگ ) را انجام دهند. این امکان باعث سهولت استفاده از نمایشگر می‌شود. همچنین می‌تواند شما را از اتصال شاستی به و ورودی‌ها بی نیاز کند.

خرید نمایشگر وزن پارس مگا

5 خروجی رله خروجی با چندین برنامه و مد کاری با امکان فرمان گرفتن از ورودی‌های نمایشگر پاسخگوی بسیاری از پروسه‌های توزین است. همچنین رله‌‌های این نمایشگر وزن با توان 5 آمپر انتخاب شده است.

فروش نمایشگر وزن پارس مگا

ورودی‌های این نمایشگر برای اطمینان عملکرد و محافظت بصورت ایزوله نوری (Opto Isolation) طراحی شده است.

برای سهولت استفاده از ورودی‌های دیجیتال در این مدل یک خروجی ولتاژ در نظر گرفته شده است تا کاربر را از استفاده منبع تغذیه خارجی بی نیاز کند.

این نمایشگر وزن فاقد خروجی انالوگ است در صورت نیاز به خروجی آنالوگ ولتاژ یا جریان نمایشگر وزن مدل PM-LD01A را پیشنهاد می‎کنیم.

قیمت نمایشگر وزن پارس مگا

نمایشگر وزن پارس مگا
نمایشگر وزن پارس مگا

نمایشگر وزن PM-LD31A برادر کوچکتر مدل PM-LD01A می باشد. در این مدل علاوه بر ADC 24 بیتی و فیلترهای آنالوگ و دیجیتال به کار گرفته شده که باعث دستیابی به تفکیک فوق العاده 1:100،000 شده است، از یک DAC 16 بیتی در قسمت آنالوگ خروجی استفاده شده که به همراه طراحی ایزوله صورت گرفته دقت و سرعت تبدیل سیگنال ها را با دقت بالا و سرعت عالی انجام می دهد.
وجود ورودی دیجیتال و خروجی رله طراحی سیستم توزین را به روش های مختلف امکان پذبر می کند.

همچنین در صورت عدم نیاز به خروجی آنالوگ نمایشگر مدل PM-LD31 توصیه می شود.

نمایندگی نمایشگر وزن پارس مگا

تماس تلفنی

بستن
مقایسه