لودسل سل تک

لودسل سل تک Celltec-PAL2-75kg از سری لودسل‌های تک پایه PAL2 ساخت شرکت سلتک (Celltec) است. این لودسل از جنس آلومینیوم ساخته شده و دارای درجه حفاظت IP65 است. این ترانسمیتر وزن قابلیت اندازه گیری حداکثر 75 کیلوگرم را با کلاس دقت C4 است. حداکثر اندازه صفحه بار گذاری این لودسل 800×800 میلی‌متر است.

لودسل

لودسل یک مبدل است که از آن برای ایجاد یک سیگنال الکتریکی که اندازه آن متناسب با نیروی وارد بر لودسل است، استفاده می‌شود. انواع مختلف لودسل شامل هیدرولیک پنوماتیک و کشش سنج می‌شود.

لودسل تک پایه

لودسل‌های تک پایه معروف‌ترین نوع سنسور وزن هستند که بیشترین درصد استفاده در دنیا را دارند. این لودسل‌ها قابلیت اطمینان و دقت بالایی دارند و به لودسل ترازو معروف هستند چرا که بیشترین کاربرد را در ترازوها دارند.

برای خرید لودسل سل تک و استعلام قیمت لودسل سل تک با کارشنسان ما در ارتباط باشید.

لودسل سل تک
لودسل سل تک

سنسورهای وزن تک پایه از این جهت که توانایی اندازه گیری دقیق وزن در حالتی که شی مورد نظر در مرکز صفحه اندازه گیری قرار نگیرد را دارند، منحصر به فرد هستند. این بدین معنا است که محل قرار گیری شی مورد نظر دراندازه گیری وزن خللی ایجاد نمی‌کند و این نکته باعث ارزشمند بودن آن‌ها در صنعت است.

تنوع سنسور وزن بسیار زیاد است و در کاربردهای گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. جایگزین کردن یک سنسور وزن با سنسور دیگر نیازمند بررسی و کارشناسی دقیق است. تک کنترل نماینده لودسل سل تک در ایران آماده ارائه خدمات مشاوره، فروش و توزیع تجهیزات توزین سلتک در ایران می باشد. جهت مشاوره و خرید با مشاورین فروش لوسل سل تک این مجموعه تماس حاصل فرمائید.

تماس تلفنی

بستن
مقایسه