نمایشگر وزن بولتر

نمایشگر وزن لودسل که با نام اندیکاتور لودسل هم شناخته می‌شود ( Weighing Indicator ) یک دستگاه ابزار دقیق می‌باشد و از ارکان اصلی سیستم توزین است. کاربرد اصلی نمایشگر کنترل وزن همانطور که از نام آن مشخص است، نمایش عدد وزن بر اساس سیگنال لودسل است.

*تک کنترل نمایندگی نمایشگر وزن بولتر.

اندیکاتور لودسل از ملزومات یک سیستم توزین در کنار سنسور وزن است و از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. قسمت اصلی مبدل است که وظیفه تبدیل سیگنال لودسل بر اساس مقادیر تعریف شده در تنظیمات کالیبراسیون را بر عهده دارد و می‌باید از سرعت پردازش و دقت بالایی برخوردار باشد. قسمت دیگر واحد نمایش است که دیتای تبدیل شده به عدد وزن را برای کاربر نمایش می‌دهد.

کلیه اندیکاتور های وزن قابلیت اتصال به انواع لودسل با برندهای مختلف را دارند، بنابراین الزامی نیست تا از لودسل و نمایشگر ساخته شده از یک کمپانی استفاده شود.

تک کنترل در زمینه فروش نمایشگر وزن بولتر در خدمت شماست.

نمایشگر وزن بولتر
نمایشگر وزن بولتر

نمایشگر وزن بولتر نام نشان دهنده و مبدلی است که با همکاری گروهی از مهندسین متبحر و متخصص الکترونیک در ایران تولید می شود. بولتر بر اساس نیاز سیستمهای اتوماسیون صنعتی طراحی و ساخته شده است و قابل استفاده در انواع محیط های صنعتی می باشد که در مقابل عواملی مانند نویز و گرد و غبار مقاوم است. پس از انجام آزمایشات اولیه، مرجع تخصصی تجهیزات توزین کیفیت بالای بولتر را تایید نمود و اقدام به معرفی و خدمات این نوع نشاندهنده در کنار دیگر محصولات خارجی خود کرده است. قابل ذکر است که در طول این مدت بولتر هر نکته یا ایرادی که مشتریان سایت اعلام کرده اند را در نظر گرفته و با رفع عیب های احتمالی به کیفیت محصولات و به رضایت مشتریان افزوده است.

برای استعلام قیمت نمایشگر وزن بولتر و خرید نمایشگر وزن بولتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی

بستن
مقایسه