لودسل hbm

انواع لودسل HBM:

لودسل ها با توجه به كاربردی كه دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند:

a) لودسل فشاری Ring Torsion

لودسل های فشار سری RTN از 0.5 تا 470 تن نوعی فناوری تک ستون مورد استفاده در تجهیزات اندازه گیری وزن در باسکول ها هستند. لودسل های HBM از ابزار استیل ضدزنگ و بطور کامپکت ساخته میشود و کاملا آب بندی شده است و در تجهیزات استاتیک و دینامیک مورد استفاده قرار میگیرند و دارای دقت بالایی میباشند.

لودسل hbm
لودسل hbm

b) لودسل خمشی Shear Beam

لودسل خمشی معمولا” به شكل چهار گوش می باشد . لودسل خمشی از يك سمت به بدنه اصلی توسط دو عدد پيچ متصل می شود و در سـمت مقابـل به پـلتفرم تـوزين اتصال می يابد . در لودسل های خمشی می بايست بار جانبی روی آنها اعمال نگردد و معمولا” به صورت چند لودسلی مورد استفاده قرار مـی گيرند .

c) لودسل تك پایه Single point

لودسل های تک نقطه ای HBM طوری طراحی شده اند که خواص مکانیکی و اندازه گیری بسیار عالی آنها را می توان در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده کرد.

طراحی ساده در اندازه گیری وزن باعث کاهش هزینه در تولید تجهیز میگردد و لودسلهای تک نقطه ای را در مدلهای برشی و خمشی میتوان یافت.

d) لودسل كششی S-Type

لودسل های RSCC، از فولاد ضد زنگ و با حداکثر ظرفیت 5T و در کلاس استانداردیC3 تولید می شوند و معمولا در باسکول های آویز و یا در هر نوع سیستم توزینی که ماهیت کششی دارد استفاده می گردند از این قبیل می توان به تبدیل‌ها(تبدیل باسکول های مکانیکی به نیمه الکترونیک)، هاپر، بچینگ و … اشاره نمود .

این لودسل ها در صنایع شیمیایی و یا کارخانه های پتروشیمی و صنایع نفت و گاز که نیاز به نسخه ATEX در مناطق Zone 1/21or 2/22 دارند، امکان پذیر است.

e) لودسل های فشاری و کششی Canister

ترانسدیوسرهای نیرو، سری U2B , C2Aاچ بی ام از جنس استیل ضد زنگ هستند و جهت استفاده در شرایط محیطی سخت و محدودیت های عملیاتی شدید مناسب میباشند. آنها نیاز به نگهداری و تعمیرات ندارند و میتوانند در مکان هایی با قابلیت دسترسی سخت، نصب گردند.

تماس تلفنی

بستن
مقایسه