لودسل سوها

لودسل به عنوان سنسوری برای سنجش وزن در صنایع مختلف شناخته می‌شود.

لودسل سوها مطابق با استانداردهای جهانی در مدل های متنوع تولید می‌گردد.

کلاس کاری مدل های مختلف لودسل سوها C3 می باشد ، جنس بدنه لودسل SEWHA معمولا متناسب با ظرفیت لودسل آلومینیم ، استیل آبکاری شده و استنلس استیل است.

ظرفیت لودسل های تولیدی شرکت SEWHA از 600گرم تا 200 تن می باشد که معمولا در صنایع مختلف نظیر ماشین آلات بسته بندی و پرکن های توزین دار ، بچینگ و ترکیب مواد در صنایع شیمیایی و معدنی، باسکول و ترازو های صنعتی، دستگاه های تست کشش و سختی، آزمایشگاه های کالیبراسیون، توزین جرثقیل و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تک کنترل نمایندگی لودسل سوها.

دسته بندی لودسل SEWHA

لودسل SEWHA طبق استاندارد های جهانی از نظر عملکرد به چهاردسته تقسیم می شوند :

لودسل های تک نقطه ای ( Single Point ) : توزین بوسیله یک صفحه که بر روی یک لودسل قرار گرفته است مانند باسکولت .
لودسل های خمشی ( Bending Beam ) : توزین سازه بر روی چندین لودسل مانند توزین مخزن .
لودسل های فشاری ( Compressive ) : اعمال نیروی وزن در جهت تکیه گاه لودسل مانند پرس .
لودسل های کششی( Tensile ): اعمال نیروی وزن در خلاف جهت تکیه گاه لودسل بصورت آویز مانند جرثقیل .

برای خرید لودسل سوها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لودسل سوها
لودسل سوها

جنس بدنه ی لودسل سوها از چیست؟

جنس بدنه لودسل SEWHA معمولا متناسب با ظرفیت لودسل استیل ضدزنگ، استیل معمولی و آلومینیوم می باشد. ظرفیت لودسل های سوها در شرکت SEWHA از ششصد گرم تا ۲۰۰ تن است. بسته به نیاز مشتری ظرفیت متناسب با آن انتخاب می شود. این ظرفیت ها معمولا در صنایعی نظیر ماشین آلات بسته بندی و پرکن های توزین دار ، بچینگ و ترکیب مواد در صنایع شیمیایی و معدنی ، باسکول و ترازو های صنعتی ، دستگاه های تست کشش و سختی ، آزمایشگاه های کالیبراسیون ، توزین جرثقیل و … مورد استفاده قرار می گیرند .

قیمت لودسل سوها

قیمت لودسل سوها نظر به تنوع محصولی که دارد می تواند متفاوت باشد. به طور کلی در ایران اجناس با توجه به اوضاع اقتصادی موجود قیمتشان دائم در حال تغییر است. و این موضوع شرایط را برای عده ی زیادی نا بسامان کرده است. خوشبختانه تک کنترل چنانچه قیمت اینورتر را به خوبی توانسته به صورت رقابتی حفظ نماید همینطور در زمینه ی قیمت لودسل سوها هم قیمت های مناسبی را در نظر گرفته است. برای اطمینان خاطر از آخرین قیمت های موجود در بازار می توانید با مشاوران تک کنترل در تماس شده و از قیمت ها با خبر شوید. مشاوران تک کنترل همواره در تلاش است تا در کنار صنعتگران کشور قرار داشته باشد و بهترین خدمات را ارائه نماید. تک کنترل در زمینه فروش لودسل سوها در خدمت شماست.

تماس تلفنی

بستن
مقایسه